Data premiery:
27/09/2019
Obsada:
Maja Ostaszewska jako Anna, Łukasz Simlat - Grzegorz, Aleksandra Domańska - Ola, Michał Żurawski - Czarek, Tomasz Kot - Tomek
Reżyseria:
Tadeusz Śliwa

(Nie)znajomi

Komedia | Polska | 110 minut

Brak seansów w danym dniu.

Opis filmu

"(Nie)znajomi", to polski film inspirowany włoskim komediodramatem "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie". Hitem, który pokochały miliony widzów na całym świecie. W filmie "(Nie)znajomi" grupa przyjaciół decyduje się zagrać w trakcie kolacji w niewinną grę. Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami.

W obsadzie "(Nie)znajomych" plejada gwiazd znanych z filmów, seriali i programów produkcji TVN: Tomasz Kot, Maja Ostaszewska, Aleksandra Domańska, Michał Żurawski, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat oraz Wojtek Żołądkowicz. Reżyserem jest Tadeusz Śliwa.
Kasia Smutniak zagrała także w "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie". Wcieliła się w postać Evy. Film wyreżyserował Paolo Genovese. Produkcja otrzymała 2 nagrody – David di Donatello dla najlepszego filmu oraz za najlepszy scenariusz.

← Powrót