Data premiery:
29/12/2017
Reżyseria:
Paul King

Paddington 2

Animacja | USA/Wielka Brytania | 105 minut

Brak seansów w danym dniu.

Opis filmu

Druga część szalonych i zabawnych przygód uroczego misia, którego pokochały dzieciaki i dorośli na całym świecie!
Tym razem rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłonności do wpadania w tarapaty trafi w złe towarzystwo. Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, naiwny Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. A że siłę przekonywania ma wielką, rzecz może się udać. Każdy przecież chętnie przyjmie pomocną łapę nawet jeśli jest nieco lepka od marmolady. Szczególnie jeśli futrzasty zada swe fundamentalne pytanie: Misia w sercu nie masz?!
Najlepiej wychowany miś na świecie na tropie niezwykłego skarbu ukrytego w jednym z najsłynniejszych zakątków Londynu. Nieświadomy swojego odkrycia Paddington pokrzyżuje plany arcyoszusta, który wciągnie go w intrygę pełną tajemnic, olśniewających przygód i magii.
Pasjonująca pogoń za wielką fortuną, slapstickowe gagi dla dzieci, brytyjski humor dla rodziców, dobre wychowanie i tradycyjne wartości dla dziadków -  w nowej produkcji współtwórcy sukcesów „Harry’ego Pottera” każdy znajdzie coś dla siebie!

Fanpage: https://www.facebook.com/PaddingtonBear/
Strona www: https://www.paddington.com/global/

← Powrót