Aktualności

DRUGA ODSŁONA „GANGU WIEWIÓRA” W DĄBROWSKIM KINIE PREMIEROWO

11.08.2017

Wiewiór razem ze swoimi przyjaciółmi powraca, aby nie dopuścić do budowy Parku Rozrywki. W parku panuje zgoda, spiżarnia aż pęka w szwach, a Wiewiór cieszy się zasłużoną opinią szlachetnego spryciarza. A jednak nad futrzaną ferajną znów zbierają się czarne chmury. W mieście chodzą słuchy, że pewien bezwzględny inwestor planuje zamienić miejski park w Park Rozrywki. Zwierzaki wiedzą czym to pachnie: to tak jakby w twojej sypialni ktoś otworzył trzypoziomową dyskotekę. Zatem znów muszą wziąć sprawy w kosmate łapki i z pomocą Wiewióra i uroczej Andzi pokazać ludziom, że zwierzaki z parku nie dadzą sobie w orzechy dmuchać!

ATOMOWA BLONDYNKA NA OSTUDZENIE UPAŁÓW

11.08.2017

Berlin, czasy Zimnej Wojny. Brytyjska agentka zostaje przerzucona do komunistycznego Berlina w celu odnalezienia zabójców swojego partnera i odzyskania listy podwójnych agentów.

NA WAKACJE NAJEPSZA „VOLTA” – NAJNOWSZA KOMEDIA MACHULSKIEGO NADCHODZI I … NAROBI SPORO ZAMIESZANIA

29.06.2017

Wakacyjne popołudnia i wieczory sprzyjają nastrojowi lekkości i beztrosce. W ten klimat wpisuje się najnowsza komedia Juliusza Machulskiego „Volta”, grana premierowo w Kinie „Sokół” (od 7 lipca) przez okres 3 tygodni.

ZWIARIOWANA KOMEDIA FRANCUSKA JUŻ ZA KILKA DNI W „SOKOLE”

29.06.2017

Francuska komedia startuje od piątku 30 czerwca.

Infromacja o wersjach "Piratów z Karaibów"

24.05.2017

Wersje i terminarz seansów - "Piraci z Karaibów"

Informacja o specjalnych biletach promocyjnych w ramach akcji "Kino na Szpilkach"

22.05.2017

Kiedy można zakupić bilet w cenie promocyjnej 10 zł?

Bardzo udane kolejne "Kino na Szpilkach"

29.04.2017

Blisko 100 widzów, w tym większość Pań, uczestniczyło w kwietniowej, cyklicznej edycji akcji promocyjnej pn. "Kino na Szpilkach".