JESIENNE SZPILKI … W KINIE „SOKÓŁ”

04.10.2017

JESIENNE SZPILKI … W KINIE „SOKÓŁ”

Promocyjne ceny biletów dla Pań (10 zł), atrakcyjne stoiska tematyczne (zdrowy styl życia, ozdoby, kosmetyki) z degustacją przysmaków przygotowanych przez renomowane firmy cateringowe, wartościowe nagrody od sponsorów losowane wśród widzów, to atuty bardzo popularnej na Powiślu Dąbrowskiej akcji marketingowej Kina „Sokół” pod nazwą „Kina na Szpilkach”. Październikowy „babiniec” kulturalny wokół amerykańskiej komedii romantycznej „Wszyscy moi mężczyźni” rozpocznie bardzo bogaty weekend w DDK, najbliższa edycja „Kina na Szpilkach” w Dąbrowie odbędzie się w piątek 13.10 (stoiska dostępne od 18:00, losowanie nagród o 19:00, seans filmowy o 19:15). Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji miejsc i zakupów on-line lub w kasie kina. Swój udział w tej edycji potwierdzili już partnerzy – sponsorzy akcji: „Catering Magda”, Hotel „Cristal Park”, „Naturhouse”, Małgorzata Kawa– kartki okolicznościowe i inne ręcznie robione ozdoby, „Mary Kay” Polska - Niezależna Dyrektor Sprzedaży Agata Kozioł, „TianDe” Tarnów Centrum Serwisowe Agata Mróz, „Kinads” Warszawa, „Xtreme Fitness”, „Glamour” Anita Podpłomyk, atrakcyjne filmy na DVD podarowało też Kino „Sokół”.
Informacje o filmie „Wszyscy moi mężczyźni”: komedia romantyczna autorstwa Hallie Meyers-Shyer z Reese Witherspoon w roli głównej. Ta rozpoczynająca swoją karierę reżyserki i scenarzystki kobieta jest córką Nancy Meyers – nominowanej do Oscara i Złotego Globu twórczyni hitów: „Czego pragną kobiety”, „To skomplikowane”, „Holiday”, „Lepiej późno niż później” i „Praktykant”. Znana całemu Hollywood matka postanowiła wziąć udział w pierwszym własnym projekcie swojego dziecka jako producentka. Dzięki temu mogła posłużyć Hallie swoim bogatym doświadczeniem w pracy z gwiazdami z najwyższej półki, takimi jak: Meryl Streep, Robert De Niro, Diane Keaton, Jack Nicholson, Kate Winslet, Jude Law, Alec Baldwin i wielu innych. Oprócz gwiazdy serialu „Wielkie kłamstwka” – Reese Witherspoon, w pełnym wzruszeń obrazie „Wszyscy moi mężczyźni” zobaczymy także weterankę komedii – Candice Bergen oraz znanego z filmów „Królowa” i „Frost/Nixon” Michaela Sheena. Idealny film dla nowoczesnych kobiet i wszystkich zakochanych w nich mężczyzn!
 Po rozstaniu z mężem, Alice (Witherspoon) wraz z córkami opuszcza Nowy Jork. W Los Angeles wraca do rodzinnego domu, znajduje pracę oraz szkołę dla dzieci. I tylko sprawy sercowe odkłada gdzieś na bok. Wszystko zmienia się, gdy w dniu urodzin poznaje trzech uroczych facetów, którzy – podobnie jako ona – przybyli do LA w pogoni za marzeniami. Cała trójka pozostaje bez dachu nad głową i Alice, wbrew rozsądkowi, pozwala im zamieszkać u siebie. Tak rozpoczyna się pasmo damsko-męskich komplikacji, które z czasem przekształcają się w coś o wiele więcej. To jednak nie koniec wrażeń. Prawdziwe emocje zaczną się, gdy do drzwi Alice zapuka jej dawny mąż… Czy dla miłości warto rozpoczynać wszystko od nowa?

 

← Powrót