MIKOŁAJKI Z PREZENTAMI I FILMEM „COCO” W KINIE „SOKÓŁ”

05.12.2017

MIKOŁAJKI Z PREZENTAMI I FILMEM „COCO” W KINIE „SOKÓŁ”

Seans 6 grudnia o godz.18:15 w Kinie „Sokół” w Dąbrowie Tarnowskiej ma wymiar szczególny – św. Mikołaj nie zapomni na pewno o dzieciach. Z tego powodu gospodarz obiektu – DDK oraz największy broker reklam kinowych w Polsce, zarazem mecenas kultury dąbrowskiej – „Kinads” z Warszawy ufundowali prezenty: 12 zabawek i 3 „Srebrne Karty Sokoła” (50% zniżki na okaziciela na cały rok 2018!)
Jak można zostać szczęśliwym zwycięzcą? To proste, trzeba mieć tego wieczora trochę szczęścia. Akcja „Happy Seats” uruchomiona przez św. Mikołaja polega na zaglądnięciu pod siedzisko fotela przez widza (losowo „zaczarowane” przez organizatorów. Jeśli jest tam karteczka z logo akcji, pieczątką DDK i numerem, jest się szczęściarzem, po seansie albo jeśli się zdąży jeszcze przed nim należy zgłosić się do kasy po odbiór nagrody. Czy jest to wielka zniżka (Srebrna Karta), czyli jedna z 3 głównych nagród, czy też jedna z 12 zabawek, decyduje o tym znak rozpoznawczy znany kasjerce DDK.
Najnowsza produkcja Disneya „Coco” grana jest w dzień świętego Mikołaja w wersji 3D. Dodatkową atrakcją jest dołączony do produkcji krótki metraż „Kraina Lodu: Olaf”, którą można zobaczyć tylko przy okazji projekcji kinowej „Coco”.
Informacja o najnowszym filmie studia Disneya: dwunastoletni meksykański chłopiec imieniem Miguel pragnie zgłębić tajemnice rodzinnej legendy. Bohaterem filmu jest Miguel. W jego rodzinie od pokoleń muzyka jest zakazana. Jednak Miguel marzy, by pójść w ślady swojego idola, wielkiego muzyka Ernesta de la Cruza. Zdesperowany chce udowodnić światu swój talent, a to – za sprawą serii przedziwnych wydarzeń – doprowadzi go do niezwykle kolorowej Krainy Umarłych. Po drodze spotyka uroczego oszusta Hectora. Wspólnie spróbują rozwikłać tajemnicę z przeszłości rodziny Miguela...

 

← Powrót