MUZYCZNE 70. URODZINY ANDRE RIEU W KINIE „SOKÓŁ” PO RAZ DRUGI

10.07.2020

MUZYCZNE 70. URODZINY ANDRE RIEU W KINIE „SOKÓŁ” PO RAZ DRUGI

Wspaniałe show w wykonaniu Orkiestry Johanna Straussa pod dyrekcją Andre Rieu, z udziałem solistów (Platynowi Tenorzy, świetne sopranistki, w tym polski akcent) to uczta duchowa przygotowana przez Dąbrowski Dom Kultury w Kinie „Sokół”. W sobotni wieczór 25 lipca o godz.18:00 przypomnimy urodzinową fetę Andre Rieu, którą zimą tego roku prezentowaliśmy już raz, dla pełnej widowni. Kolejny pokaz, zaplanowany na połowę marca, nie odbył się z powodu zamknięcia kin i izolacji społecznej w Polsce wywołanej epidemią koronawirusa.
Koncert „70 lat młodości” z okazji 70.rocznicy urodzin twórcy orkiestry, dyrygenta, skrzypka i showmana, uwielbianego na całym świecie Andre Rieu, to relacja z przyjęcia urodzinowego muzyka w jego rodzinnym Maastricht, przeplatana najlepszymi fragmentami koncertów z dorobku artystycznego tego niezwykłego zespołu. Urodzinowa feta Mistrza na pewno doda otuchy i tchnie tak potrzebny teraz entuzjazm i energię w serca widzów!
Bilety w cenie 25 zł (ulgowe dla uczniów, studentów, seniorów – 20 zł) można jeszcze kupić on-line albo w kasie kina. Oczywiście można wykorzystać bilety zakupione na planowany na 14 marca pokaz, zachowują one ważność. Przypominamy o rygorze sanitarnym (ograniczona o 50% ilość miejsc, dystans, dezynfekcja rąk i maseczki). 

 

← Powrót