KINO “SOKÓŁ” OTWIERA SIĘ Z NOWYMI PROPOZYCJAMI - JESZCZE BARDZIEJ PRZYJAZNE DLA NASZYCH GOŚCI.

07.05.2021

KINO “SOKÓŁ” OTWIERA SIĘ Z NOWYMI PROPOZYCJAMI - JESZCZE BARDZIEJ PRZYJAZNE DLA NASZYCH GOŚCI.

Wracamy do widzów po przerwie spowodowanej ogólnopolskim lockdownem nie tylko z ciekawym i zróżnicowanym repertuarem (na początek od 29 maja familijna “Cruella” - nowość ze Studia Disneya i polska komedia romantyczna “Druga połowa”), ale i nowymi pomysłami poszerzenia działań na rzecz klientów.
Pierwszą propozycją jest wprowadzenie do sklepiku gorących napojów oraz stworzenie w holu przestrzeni przyjaznej dla spotkań, oczekiwania (stoliki z krzesłami). Drugim pomysłem jest wprowadzenie kilku miękkich siedzisk w drugim holu obok sali kinowej, aby umożliwić gościom DDK lepszy kontakt ze sztuką (wystawy w galerii, przestrzeń spotkania wokół kultury). Siedziska te będą też wykorzystywane do nowej akcji promocyjnej kina, która ruszy w wakacje pod szyldem: “Kino dla malucha i dla jego mamy”. Seans bajki dla dzieci  po południu w niedzielę będzie okazją do “luźniejszego” potraktowania przestrzeni społecznej. Sala kinowa będzie bardziej przypominać ciepło domowych pieleszy (dzieci na miękkich siedziskach, mamy z możliwością wymiany myśli przy kawie w tylnej części sali). Mama jako opiekunka dziecka będzie naszym gościem, więc nie zapłaci za bilet wstępu na seans!
Trzecią propozycją ocieplenia wizerunku “Sokoła” będzie 12 nagród powitalnych dla pierwszych 12 widzów po ponownym uruchomieniu placówki w sobotę 29 maja. 
Liczymy na pomysły i propozycje repertuarowe od naszych Widzów w ramach akcji: “Wybierz swój film” (#wybierzswojfim), która wkrótce w cyklicznej formie pojawi się na profilu Kina “Sokół” na portalu Facebook.

 

← Powrót