Kino na Szpilkach z filmem "Teściowie" na początek jesieni

12.09.2021

Kino na Szpilkach z filmem "Teściowie" na początek jesieni

Najbardziej ulubiona przez ładniejszą część dąbrowskiej populacji akcja „Sokoła” - „Kino na Szpilkach” wraca odważnie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społecznym. Pierwsze po dłuższej przerwie spotkanie odbędzie się w piątkowy wieczór 17 września w dąbrowskim Kinie„Sokół”. Okazją jest świetny komediodramat polski „Teściowie” (seans o 19:30). Jak zwykle organizatorzy: DDK i KiNADS – największy broker reklam kinowych w Polsce przygotowali wraz ze sponsorami – partnerami kina atrakcyjne nagrody (trzeba patrzeć pod fotel – na szczęśliwych widzów czekać będą naklejki „Happy Seats”, z którymi i ważnymi biletami należy podejść do kasy po odbiór wylosowanej nagrody).

Dopisały firmy z różnych dziedzin (zdrowie, rzemiosło artystyczne, kosmetyki naturalne), będą aż trzy stanowiska degustacyjne: Hotel „Cristal Park”, Restauracja „Per Tutti” i debiutująca u nas „Imbirowa”! Bilety dla Pań w promocyjnej cenie 12 zł, panowie – 18, ulgowe – 16, Karta Dużej Rodziny 14). Jest jeszcze sporo wolnych miejsc, zachęcamy do zakupów on line, gwarantujemy bezpieczeństwo sanitarne i wspaniałą intelektualną zabawę z najlepszymi polskimi aktorami oraz świetnym, świeżym scenariuszem. Stoiska będą dostępne dla uczestników Kina na Szpilkach już od godz.18:30.

Informacje o filmie „Teściowie”:

Czy wesele po odwołanym ślubie to przepis na katastrofę? Owszem. I to jaką! Dwie rodziny różni wszystko – pochodzenie, status, zawartość portfela, gust. Rodzice pana młodego (Maja Ostaszewska i Marcin Dorociński) i panny młodej (Izabela Kuna i Adam Woronowicz) początkowo są w szoku. Co takiego się stało? Kto zawinił? Co z weselem? Czy witać gości? Grać muzykę? Polewać wódkę? Kto pokroi tort? Od słowa do słowa uprzejme uśmiechy zamieniają się w publiczne pranie brudów. Aż wreszcie wybucha prawdziwa bomba… A tymczasem, wesele rozkręca się w szaloną imprezę. I nikomu nie przeszkadza brak młodej pary. Błyskotliwe dialogi, świetne, wyraziste kreacje, sam życie!

 

← Powrót