PODSUWAMY POMYSŁ NA PREZENT MIKOŁAJOWY ALBO GWIAZDKOWY

08.11.2022

PODSUWAMY POMYSŁ NA PREZENT MIKOŁAJOWY ALBO GWIAZDKOWY

Kino “Sokół” w ramach nowych działań promocyjnych wychodzi na przeciw oczekiwaniom naszych widzów. Od 1 grudnia będzie można nabyć w kasie DDK specjalne karty podarunkowe o wartości 50 zł, które można łatwo i wygodnie wykorzystywać jako bilety na seanse i inne wydarzenia. Ważność karty kończy się 31 grudnia 2023 r., ale można kartę doładować, przedłużając jej żywotność.

Karta podarunkowa, zaprojektowana przez grafików komputerowych naszego partnera biznesowego (bilety24), może stać się miłym prezentem mikołajowym albo gwiazdkowym. To nie jedyna inicjatywa promująca filmy, przeglądy, koncerty i inne wydarzenia kulturalne organizowane w DDK, wkrótce przedstawimy kolejne (maraton walentynkowy komedii romantycznych, akcja promocyjna “Szalone środy”)

Kartę - voucher można będzie nabyć online - po dokonaniu transakcji (przelew) i podaniu e-mailem podstawowych danych osobowych klient otrzyma unikatowy kod, który zostanie następnie "doładowany" i będzie pełnił funkcję karty. Wystarczy podczas wizyty w kinie podać ten numer i ... mieć pokrycie na tej wirtualnej karcie.

← Powrót