Kwietniowe szpilki

04.04.2023

Kwietniowe szpilki

“Kino na Szpilkach” cieszy się niesłabnącą popularnością w Dąbrowie Tarnowskiej, stąd decyzja o powrocie do częstszych niż ostatnio spotkań w Kinie “Sokół”. Wracamy w cyklem miesięcznym, a najbliższą okazją będą poświąteczne, wiosenne szpilki z polską komedią romantyczną “Skołowani” (piątek 21 kwietnia - stoiska promocyjne od godz.18:30, seans o 19:00).

Film opowiada o Maksie - niepoprawnym kobieciarzu, a zarazem notorycznym kłamcy. Gdy Anna, młoda i atrakcyjna kobieta, bierze go za niepełnosprawnego, Maks brnie w kłamstwo, licząc na kolejny łatwy podryw. Anna ma jednak inny plan – przedstawia go swojej starszej siostrze, Julii, która porusza się na wózku. Niespodziewanie, cynicznie nastawionego do świata Maksa i pełną energii Julię zaczyna łączyć coś więcej, ale… kłamstwo jako fundament relacji? Czy ta miłość ma szansę? Reżyseria - Jan Macierewicz, scenariusz - Agata K. Koschmieder. W rolach głównych: Agnieszka Grochowska - Julia, Michał Czernecki - Maks, Marianna Zydek - Anna, Marcin Perchuć - Dawid, Bartłomiej Kotschedoff - Lucjan.

Partnerzy kina potwierdzają swój udział, nie może więc zabraknąć kochanych widzów obojga płci, bo przecież “Kino na Szpilkach” to nie tylko kobiece wieczory!

← Powrót