Uroczy miś Paddington wraca!

01.01.2018

Uroczy miś Paddington wraca!

Filmowa opowieść o uroczym misiu Paddingtonie wraca na ekrany polskich kin, także i dąbrowskiego „Sokoła” w II części niesamowitych przygód, z bardzo dobrze dobranym dubbingiem (w rolę misia wciela się Artur Żmijewski).
Tym razem rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłonności do wpadania w tarapaty trafi w złe towarzystwo. Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, naiwny Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. A że siłę przekonywania ma wielką, rzecz może się udać. Każdy przecież chętnie przyjmie pomocną łapę nawet jeśli jest nieco lepka od marmolady. Szczególnie jeśli futrzasty zada swe fundamentalne pytanie: Misia w sercu nie masz?!
Najlepiej wychowany miś na świecie na tropie niezwykłego skarbu ukrytego w jednym z najsłynniejszych zakątków Londynu. Nieświadomy swojego odkrycia Paddington pokrzyżuje plany arcyoszusta, który wciągnie go w intrygę pełną tajemnic, olśniewających przygód i magii.
Pasjonująca pogoń za wielką fortuną, slapstickowe gagi dla dzieci, brytyjski humor dla rodziców, dobre wychowanie i tradycyjne wartości dla dziadków -  w nowej produkcji współtwórcy sukcesów „Harry’ego Pottera” każdy znajdzie coś dla siebie!
Mocną stroną jest dubbing. W polskiej wersji językowej występują: Artur Żmijewski, Rafał Królikowski, Adam Ferency, Jolanta Fraszyńska, Teresa Lipowska.


Podglądnijmy artystów:

https://youtu.be/gpi_NHcczLo

← Powrót