Reklama

SPECYFIKACJA

Baner tradycyjny 
Graficzna reklama dynamiczna umieszczana nad treścią strony. 
Rozmiar maksymalny to 480x120 pikseli oraz objętość do 35 kB w pliku o formatach: jpeg, gif, gif animowany, flash. 

Boks śródtekstowy (baner) 
Graficzna reklama dynamiczna umieszczana w treści strony oraz w dziale Forum. 
Rozmiar maksymalny to 468x60 pikseli oraz objętość do 25 kB w pliku o formatach: jpeg, gif, gif animowany, flash. 

Skycraper tradycyjny 
Graficzna reklama dynamiczna umieszczana w prawej części strony serwisu. Rozmiar 160x600 pikseli oraz objętość do 30 kB. 

Button 
Graficzna reklama dynamiczna umieszczana w prawej lub lewej części strony serwisu. Rozmiar 120x60 pikseli oraz objętość do 15 kB. 

Baner mały (półbaner) 
Graficzna reklama dynamiczna umieszczana w prawej górnej części strony serwisu. Rozmiar 234x60 pikseli oraz objętość do 20 kB. 

Baner pływający scrollowany (duży prostokąt) 
Prostokąt który po wyświetleniu jest stałe widoczny w tym samym miejscu w oknie przeglądarki użytkownika, niezależnie od przewijania w dół lub w górę strony. Rozmiar 336x280 pikseli oraz objętość do 35 kB. 

Przygotowanie banera Flash 
Ponieważ obiekty wykonane w technologii Flash są osobnymi i niezależnymi składnikami strony HTML zachodzi potrzeba przygotowania ich do emisji. 

Mechanizm zliczania kliknięć stosowany w adserverach opiera się o tzw. przekierowania (redirections). Oznacza to, że każda reklama podawana jest na strony WWW nie ze swoim rzeczywistym adresem docelowym (np. http://www.twoja_strona.pl/) lecz ze specjalnym adresem wygenerowanym przez program. 
Aby podać do animacji Flash adres stosuje się do tego zmienną 'clickTAG' oraz 'clickTARGET'. 

By dodać do banera tę funkcjonalność Należy dodać do projektu dodatkową warstwę z przeźroczystym symbolem typu button i z zdefiniowanym kodem: 
on (release) {getURL(_root.clickTAG, _root.clickTARGET);} 
do banerów pływających dodatkowo musi być dodany przycisk zamykający banerek (np. znaczek X) z podłączonym kodem: 
on (release) {getURL("javascript:hideBrandmark();")} 

Reklama wizualna lub dźwiękowa. 

Kino cyfrowe „Sokół” oferuje możliwości reklamy wizualnej w formie baneru umieszczonego nad wejściem do budynku kina (nad schodami frontowymi) – wydruki wielkoformatowe na zwijanym materiale (wymiar standardowo – 3,80 m szerokość x 1,80 m wysokość) lub emisji spotów reklamowych przed projekcjami filmowymi (długość spotu – 20-30 sek., format – DVD lub w wersji akustycznej CD albo mp3).


Informujemy, że ze względów technicznych nie zajmujemy się produkcją banerów i spotów. Przyjmujemy produkty gotowe do reklamy.