O nas

Kino cyfrowe „Sokół” funkcjonuje od 11 marca 2010 r. w ramach Małopolskiej Sieci Kin Cyfrowych. Wcześniej działaliśmy jako kino analogowe – jedyne w powiecie dąbrowskim. Sieć tworzy 10 miast w regionie, liderem projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej (program „Narodowa Strategia Spójności”, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego) jest Fundacja Rozwoju Kina w Krakowie. 

Oprócz seansów filmowych w 3 D kino proponuje zupełnie nowe produkty na rynku kulturalnym: bezpośrednie transmisje premierowych spektakli operowych z Metropolitan Opera w Nowym Jorku w cyfrowej jakości HD obrazu i dźwięku, zapis koncertów muzycznych w 3 D, okazjonalnie transmisje najciekawszych meczów piłkarskich Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy filmy edukacyjne. Ceny seansów cyfrowych są zdecydowanie konkurencyjne w porównaniu do multikin w regionie, szczególnie w weekendy (cena na takim samym poziomie jak od poniedziałku do czwartku),organizujemy promocja i akcje marketingowe (np. "Kino na Szpilkach", "Blaszany Poniedziałek"). 

Kino „Sokół” to nie tylko seanse filmowe, to także spotkania z ludźmi polskiej kinematografii i teatru. Do historii przeszły już wizyty takich sław jak: Krzysztof Zanussi, Magdalena Piekorz, czy Anna Polony, to także pożyteczne kampanie profilaktyczne adresowane do młodego pokolenia (np. „Mogę być, mogę mieć...”, „Agresji na zło – stop!”).

Zapoznaj się z REGULAMINEM naszego kina.

Polub i oceniaj nas na "Facebooku"!

 


Dane adresowe:

Dąbrowski Dom Kultury 
Kino „Sokół” 
Ul. Kościuszki 11 33-200 Dąbrowa Tarnowska.


Kontakt:

tel. 14-655-9214, fax: 14-656-5002, 
rezerwacja tel. biletów - 14-655-9214 
e-mail: ddk0@op.pl