POPULARNE „SZPILKI” W DĄBROWSKIM KINIE JUŻ JUTRO - OSTATNIE PRZED ŚWIĘTAMI

22.11.2018

POPULARNE „SZPILKI” W DĄBROWSKIM KINIE JUŻ JUTRO - OSTATNIE PRZED ŚWIĘTAMI

Tak popularne i cieszące się dużą frekwencją od kilku lat „Kino na Szpilkach” już jutro w dąbrowskim Kinie „Sokół” - z komedią romantyczną w duchu Świąt Bożego Narodzenia: „Miłość jest wszystkim” (seans o 19:30, stoiska z atrakcjami od 18:30, losowanie nagród na scenie – 19:10).
Partnerami listopadowej edycji są: „Catering Magda” (Magdalena Kołakowska), Hotel „Cristal Park”, pizzeria i restauracja „Per Tutti”, „Mary Kay” Polska - Niezależna Dyrektor Sprzedaży Agata Kozioł, Danuta Szczygieł „Art Dash”, „Tiande” Tarnów naturalne kosmetyki i produkty zdrowotne - Agata Mróz, „Central – Dent” Agnieszka Kmieć, Małgorzata Kawa – kartki okolicznościowe i inne ręcznie robione ozdoby, „Kinads” Warszawa, „Naturhouse” Dąbrowa Tarnowska i Ewa Czesak „Pluszowa Chmurka”.
W filmie „Miłość jest wszystkim” (reż. Michał Kwieciński) czuć już zapach choinki i nadciągający smak potraw wigilijnych... Główne role grają w nim: Olaf Lubaszenko, Mateusz Damięcki, Aleksandra Adamska, Agnieszka Grochowska, Joanna Kulig. 
Grudniowy czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Uruchomi to lawinę wyjątkowych zdarzeń. Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka kobietę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu. Zdrady i tajemnice zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.
Bilety na specjalny pokaz „w szpilkach” - dla Pań w cenie 10 zł, panowie – 17 zł, ulgowe – 14.
Jeszcze są wolne miejsca, ale się kończą w szybkim tempie…

← Powrót