„KINO NA SZPILKACH” W DZIEŃ KOBIET Z FILMEM „KOBIETY MAFII 2”

25.02.2019

„KINO NA SZPILKACH”  W DZIEŃ KOBIET Z FILMEM  „KOBIETY MAFII 2”

Kino „Sokół”  zaprasza w Dzień Kobiet na kolejny promocyjny wieczór w ramach „KINA NA SZPILKACH” (stoiska już od godz.18:30), tym razem w powiązaniu z seansem drugiej odsłony „Kobiet mafii” Patryka Vegi (początek filmu o 19:30), a przed seansem: możliwość odwiedzenia stoisk i wygrania kuponów, nagród i upominków, degustacja promocyjnego poczęstunku przygotowanego przez sponsorów, losowanie nagród wśród widzów przed rozpoczęciem seansu – około godz.19:10), a przede wszystkim wspaniały klimat miło spędzonego wieczoru w gronie przyjaciół!
Partnerzy, którzy potwierdzili swój udział w najbliższej edycji akcji promocyjnej: Hotel „Cristal Park”, Danuta Szczygieł „Art Dash” – kartki, „Central – Dent” Agnieszka Kmieć, Małgorzata Kawa – kartki okolicznościowe, „Kinads” Warszawa (upominki od CCC), OVB - europejskie przedsiębiorstwo doradztwa i pośrednictwa finansowo-majątkowego – Agnieszka Lewandowska oraz „Forever Living Products” - Aloe Vera.
W związku z ogromnym zainteresowaniem ostatnimi edycjami „Kina na Szpilkach” i wciąż nieodpowedzialną i dość egoistyczną reakcją pewnej części widzów na możliwości rezerwacji on-line lub w kasie kina wprowadzamy bardzo ważną nowość, która usprawni tę współpracę  i umożliwi udział w spotkaniach tym, którym na tym naprawdę zależy (doświadczenia wolnych miejsc na sali mimo zablokowania foteli            w systemie rezerwacji...) W przypadku rezerwacji internetowej, telefonicznej lub osobistej koniecznie należy wykupić bilety najpóźniej            do czwartku 7.03 (do godz.20:00), w przeciwnym wypadku rezerwacja automatycznie traci ważność na rzecz osób oczekujących na zakup biletu.

Królowe polskiej mafii wracają w gangsterskiej superprodukcji, wyznaczającej nowe standardy gatunkowe dla krajowej kinematografii. Film „Kobiety mafii 2” w reżyserii Patryka Vegi to porywająca i inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia sensacyjna, rozgrywająca się równocześnie na trzech kontynentach i w sześciu krajach: w Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Maroko, Kolumbii i Dubaju. Przemyt narkotyków na niespotykaną dotąd skalę, porwania i zabójstwa na zlecenie, kradzież najdroższych, luksusowych samochodów, widmo globalnego terroryzmu i machinacje południowoamerykańskich karteli – wszystko to w kontynuacji jednego z największych kasowych hitów 2018 roku! Ciąg dalszy doskonale przyjętych „Kobiet mafii” to rozwinięcie wątków znanych z części pierwszej, powrót doborowej obsady i zastrzyk zupełnie nowej, świeżej krwi. Tym razem u boku Agnieszki Dygant, Aleksandry Popławskiej i Katarzyny Warnke pojawi się latynoamerykańska mega gwiazda Angie Cepeda, czyli niezapomniana Lucecita z serialu „Luz Maria” oraz debiutująca na dużym ekranie Aleksandra Grabowska! W męskiej części ekipy występują: Piotr Adamczyk, znany z hitu Netflix „Dom z papieru” – Enrique Arce, Janusz Chabior, a także: Krzysztof Czeczot, Damian Kret, Patryk Pniewski, Otar Saralidze, światowej sławy kulturysta – Michał Karmowski oraz popularni raperzy Bonson i Sobota. „Kobiety mafii 2”, na podstawie scenariusza Olafa Olszewskiego i Patryka Vegi, to nie tylko festiwal akcji i moc efektów specjalnych, ale przede wszystkim potężna dawka humoru, ogromne emocje, porywające historie miłosne i pełnokrwiste bohaterki, dzięki którym w polskiej mafii naprawdę zapanują nowe porządki.

Po przejęciu władzy nad stolicą, gang Niani (Agnieszka Dygant) przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Będąca postrachem Warszawy grupa sprowadza do kraju tonę kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, a kartel żąda głów, do Polski trafia śmiertelnie niebezpieczna Aida (Angie Cepeda). Kolumbijka znajduje sojusznika w osobie trójmiejskiego przemytnika – Mata (Piotr Adamczyk). Mafioso od dawna pragnie umocnić swoją pozycję w półświatku, ale jego plany komplikują napięte relacje ze zbuntowaną córką – Stellą (Aleksandra Grabowska). W tym samym czasie na wolność wychodzi Spuchnięta Anka (Katarzyna Warnke). Kochająca luksusy maniakalna zakupoholiczka cudem przeżyła więzienne piekło, po którym z trudem odnajduje się w nowej rzeczywistości. Wystarczy jednak nieoczekiwane zdarzenie, by znalazła się na celowniku ogólnopolskich mediów i z dnia na dzień stała się „mafijną celebrytką”. W tym samym czasie poza granicami, w Maroko, Siekiera (Aleksandra Popławska) przeżywa burzliwy romans z Amirem (Otar Saralidze) – bojownikiem państwa islamskiego. Kiedy mężczyzna ginie w brawurowej akcji z udziałem komandosów GROM-u, pałająca zemstą zabójczyni powraca do Polski. Ma do wypełnienia śmiercionośny plan.
Bilety dla Pań w ramach akcji „Kina na Szpilkach” w cenie promocyjnej 10 zł.

← Powrót