"Shall We Dance?" - Koncert Andre Rieu z Maastricht premierowo w naszym kinie!

24.06.2019

"Shall We Dance?" - Koncert Andre Rieu z Maastricht premierowo w naszym kinie!

Doroczne koncerty André Rieu w jego rodzinnym mieście Maastricht przyciągają fanów skrzypka ze wszystkich zakątków świata. Średniowieczny rynek zamienia się w spektakularne tło dla niezapomnianych koncertów wypełnionych humorem, zabawą i emocjami i oczywiście wspaniałą muzyką, w których każdy znajdzie coś dla siebie. W tym roku André Rieu zaprasza Cię do założenia butów do tańca i wzięcia udziału w roztańczonym koncercie zatytułowanym „Zatańczymy?”
W ubiegłym roku retransmisja z Maastricht była wielkim wydarzeniem w dąbrowskim „Sokole”. Nie wszyscy mogli go zobaczyć premierowo, bo … zabrakło biletów, dlatego był on powtórzony. Również karnawałowa uczta muzyczna z Sydney z udziałem Orkiestry Johanna Straussa pod wodzą André Rieu cieszyła się bardzo dużym powodzeniem, stąd decyzja DDK, aby kupić prawa do pokazania najnowszego produktu – koncertu, który odbędzie się na żywo w Maastricht w lipcu a będzie udostępniany do wybranych kin na świecie od 2 sierpnia. W Dąbrowie Tarnowskiej zagości w sobotni wieczór 3.08 (godz.18:00). Bilety wynegocjowane u dystrybutora w bardzo atrakcyjnej cenie – 25 zł (normalne), 20 zł (ulgowe dla dzieci, młodzieży, studentów, seniorów) można już kupić w kasie kina albo za pośrednictwem portalu internetowego www.kinosokol.pl 
W tym koncercie maestro ożywi walca w niezapomnianym wieczorze muzyki i tańca. Walc i jego rytm na trzy czwarte był dla André Rieu inspiracją przez całą jego karierę, a letnie noce są wręcz stworzone do tańca i zabawy. Dołącz do André Rieu, jego orkiestry Johanna Straussa, światowej klasy sopranów, tria tenorów i gości specjalnych, aby doświadczyć tego samego wrażenia, którego doświadczają słuchacze na rynku w Maastricht. Kinowi widzowie dodatkowo będą mogli za pomocą oka kamery zajrzeć za kulisy koncertu i obejrzeć ekskluzywny wywiad z André.

 

← Powrót