JESIENNE SZPILKI … W KINIE „SOKÓŁ” – W RYGORZE SANITARNYM

04.10.2020

JESIENNE SZPILKI … W KINIE „SOKÓŁ” – W RYGORZE SANITARNYM

Promocyjne ceny biletów dla Pań (12 zł), atrakcyjne stoiska tematyczne (zdrowy styl życia, ozdoby, kosmetyki, ubezpieczenia) z degustacją przysmaków przygotowanych przez renomowane firmy („Per Tutti”, Hotel Cristal Park), wartościowe nagrody od sponsorów, to atuty świetnie znanej i rozpoznawalnej akcji marketingowej Kina „Sokół” pod nazwą „Kina na Szpilkach”. Stan epidemii spowodował, że od marca nie odbywały się „kobiece wieczory” w „Sokole”. DDK, z wielką radością w reakcjach pań w Internecie, zdecydował o „odmrożeniu” tej popularnej akcji marketingowej w nowych rygorach sanitarnych (dezynfekcje, maseczki, dystans). Aby uniknąć tłoczenia się widzów wyznaczono dwa seanse „Kina na Szpilkach” podczas jednego wieczoru, ograniczono i rozlokowano w kilku pomieszczeniach stoiska promocyjne. Zamiast losowania nagród na scenie przywrócono akcję „Happy Seats” (oznaczenie foteli z nagrodami do odbioru w kasie kina). Inaugurujemy po przerwie z polską komedią „Jak zostać gwiazdą” (seanse: 18:45, 21:00, stoiska w godz..18:30-20:30). Są jeszcze wolne miejsca, zachęcamy do zakupu biletów on-line.
Informacje o filmie: 
Monika Brodka, Dawid Podsiadło, Natalia Nykiel, Grzegorz Hyży, Michał Szpak, Justyna Steczkowska, Kamil Bednarek… Wokalistów, których gwiazda rozbłysła po udziale w telewizyjnym talent show, wymieniać można bez końca. Ten format od lat przyciąga przed ekrany telewizorów miliony widzów, jednocześnie dając młodym artystom szansę na zaprezentowanie się szerokiej publiczności i rozpoczęcie prawdziwej muzycznej kariery. Fenomen programu, którego różne wersje wciąż pojawiają się w praktycznie każdej stacji telewizyjnej, można w łatwy sposób wytłumaczyć: ludzie uwielbiają odkrywać nowe talenty, kibicować im w wyścigu o główną nagrodę, a później obserwować ich wzloty i upadki na wymagającym rynku muzycznym. Nic więc dziwnego, że ten ogrom prawdziwych emocji zainspirował również twórców filmowych. „Jak zostać gwiazdą” to pierwszy polski film, który zabiera widzów za kulisy telewizyjnego talent show. Pełna przebojów produkcja, z udziałem m.in. Katarzyny Sawczuk, Macieja Zakościelnego, Anity Sokołowskiej, Julii Kamińskiej, Tomasza Karolaka i Urszuli Dudziak, wejdzie do kin 9 października. Muzykę ilustracyjną do filmu skomponowała Sarsa – jedna z najoryginalniejszych i najciekawszych polskich artystek muzycznych, która pierwsze kroki w branży stawiała właśnie w muzycznym talent show.
Kontrowersyjny program telewizyjny „Music Race” poszukuje muzycznych talentów na terenie całej Polski. O tym, przed kim otworzą się wszystkie drzwi, a komu na głowie wyląduje kubeł zimnej wody, zdecyduje wyjątkowe jury: niegdyś popularny piosenkarz Olo (Maciej Zakościelny), królowa social mediów Ewa (Julia Kamińska) i grająca samą siebie pierwsza dama polskiego jazzu – Urszula Dudziak. Na castingu, który odbywa się w rodzinnej miejscowości Ola, dochodzi do awantury. Doprowadza do niej „Ostra” (Katarzyna Sawczuk) – zbuntowana nastolatka, oburzona arogancją jurora, który lekceważąco zachowuje się wobec matki dziewczyny (Anita Sokołowska). Skandal jest na rękę producentowi (Tomasz Karolak), który decyduje o zakwalifikowaniu „Ostrej” do dalszego etapu show. Wkrótce okaże się, że oprócz wybuchowego temperamentu, dziewczyna dysponuje także niesamowitym głosem. Sukces ma jednak swoją cenę, a popularność nie jest tak przyjemna, jak może się wydawać. Przed nastolatką prawdziwy pojedynek i próba charakteru – młodej gwieździe przyjdzie zmierzyć się z konkurentami na scenie i bezwzględnym światem show-biznesu, ale przede wszystkim z własnymi emocjami.
Za reżyserię filmu odpowiada Anna Wieczur-Bluszcz, której debiut „Być jak Kazimierz Deyna” nagrodzono Złotym Jantarem na koszalińskim Festiwalu Młodzi i Film. Za kamerą stanął Witold Płóciennik – autor zdjęć do takich produkcji, jak „Kruk. Szepty słychać po zmroku”, „Carte Blanche” czy „Jak pies z kotem”. W obsadzie zobaczymy m.in.: Katarzynę Sawczuk, Macieja Zakościelnego, Anitę Sokołowską, Julię Kamińską, Tomasza Karolaka, Marię Pakulnis, Urszulę Dudziak i Krzysztofa Ibisza. 

← Powrót